Губська Олена Юріївна

доктор медичних наук, професор

Губська Олена Юріївна

Президент Української Асоціації функціональної медицини

Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог вищої категорії, фахівець з функціональної медицини.

Засновник Школи здорового і щасливого життя Олени Губською

Психолог, психотерапевт

Стаж роботи: 25 років

Доктор медичних наук, професор кафедри внутрішньої медицини №1 Національного медичного університету імені А. А. Богомольця.

З відзнакою закінчила НМУ імені А. А. Богомольця в 1993р. Проходила магістратуру на кафедрі внутрішньої медицини №1. В 1998 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко-експериментальне обгрунтування застосування препарату Нормазе в комплексному лікуванні хронічних дифузних захворювань печінки». Докторська дисертація захищена в 2009 році за темою «Целіакія: поширеність, особливості клінічного перебігу, діагностики, лікування та виліковування хворих».

Автор та співавтор понад 80 наукових публікацій, серед яких – двічі видані методичні рекомендації українською і російською мовами «Целіакія: клініка, діагностика. лікування», «46 найбільш поширених питань про целіакію».

Засновник і Віце-президент Українського товариства целіакії. Організатор, модератор декількох монотематичних конференцій, присвячених проблемі целіакії.

Постійний учасник міжнародних конференцій, симпозіумів, семінарів, гастроентерологічних шкіл. Постійний учасник і доповідач на Всесвітніх конгресах по целіакії від України.

Проходила стажування в Голландії (UV-Hospital, Amsterdam) в 2009 році.